Z usług firm wypożyczających auta coraz częściej korzystają dziś zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. W przypadku standardowej oferty otrzymujesz pojazd na określony w umowie czas i sam go prowadzisz, a więc musisz posiadać prawa jazdy. Jednak nie jest to jedyna dostępna opcja. Nasza wypożyczalnia samochodów ekskluzywnych proponuje wynajem razem z doświadczonym kierowcą! Sprawdź już teraz, jakie są zalety tego rozwiązania i kiedy warto się na nie zdecydować.

Wynajem luksusowych aut z kierowcą – na czym polega?

Chcesz podróżować wygodnie, bez zmartwień i nerwów związanych z różnorodnymi niebezpiecznymi sytuacjami na drodze? Wynajem np. luksusowego Mercedesa S Klasy razem z kierowcą, będzie najlepszym rozwiązaniem. Korzystając z takiej usługi wypożyczalni samochodów ekskluzywnych, dostajesz prywatnego szofera. Osoba ta będzie stale do Twojej dyspozycji. Zadba o komfort podróży wszystkich pasażerów auta, a do tego przede wszystkim bezpiecznie i szybko dowiezie Cię do celu.

Usługa może obejmować również tzw. VIP transfer. W ramach tej oferty kierowca pojedzie np. na lotnisko po ważnych gości wybierających się do Twojej firmy.

Kiedy warto postawić na wynajem luksusowego auta z kierowcą?

Jest wiele sytuacji, w jakich wypożyczenie samochodu, za którego kierownicą zasiądzie doświadczony szofer, będzie świetnym rozwiązaniem. Wynajem luksusowego auta, np. Mercedesa S Klasy, jest polecany między innymi osobom:

  • poszukującym ekskluzywnego, reprezentacyjnego pojazdu do ślubu,
  • organizującym I Komunię Świętą dziecka czy inne ważne uroczystości i szukającym wygodnego samochodu do transportu gości,
  • planującym dalszą podróż służbową,
  • organizującym transport klientów czy partnerów biznesowych z lotniska do siedziby firmy – tzw. usługa VIP transfer.

Najważniejsze zalety wynajmu luksusowych aut z szoferem

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług wypożyczalni ekskluzywnych samochodów i zdecydować się np. na VIP transfer lub podróż służbową luksusowym Mercedesem S Klasy? W przypadku przedsiębiorców ogromną zaletą tego rozwiązania jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Podróżując eleganckim autem, zrobisz dobre wrażenie zarówno na klientach, jak i partnerach biznesowych. Oprócz tego nie musisz się martwić prowadzeniem pojazdu. Do wskazanego punktu wiezie Cię profesjonalny szofer, a Ty w tym czasie możesz np. pracować czy przeprowadzać ważne rozmowy biznesowe.

Z kolei osoby prywatne z pewnością docenią odrobinę luksusu. Ekskluzywne samochody, takie jak Mercedes S Klasa, są niezwykle wygodne i bogato wyposażone. Zamiast skupiać się na prowadzeniu pojazdu, możesz rozkoszować się podróżą i korzystać z wszystkich udogodnień znajdujących się w aucie. Nie musisz również obawiać się uszkodzenia drogiego samochodu z wypożyczalni. Jest za niego odpowiedzialny szofer, który do tego zadba o bezpieczeństwo Twoje i wszystkich pasażerów.

Oczywiście ogromną zaletą jest również fakt, że z wynajmu luksusowych aut wraz z kierowcą może skorzystać dosłownie każdy. Nie musisz posiadać prawa jazdy ani doświadczenia w prowadzeniu pojazdów. Gdy zdecydujesz się na ofertę naszej wypożyczalni samochodów ekskluzywnych, możesz liczyć na dodatkowe udogodnienia. Pasażerom proponujemy m.in. swobodny dostęp do WiFi, nowoczesny tablet na cały czas podróży oraz słodki poczęstunek.

Poznaj smak luksusu – wynajmij luksusowego Mercedesa S Klasę z szoferem!

Jak widzisz, wynajem luksusowych aut z szoferem to doskonała opcja zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Podróż np. eleganckim Mercedesem S Klasą jest bardzo komfortowa, a przy tym beztroska, bo nie musisz skupiać się na jego prowadzeniu! Jeśli chcesz poznać smak luksusu, już dziś skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni samochodów ekskluzywnych. W Luxury Way zatrudniamy najlepszych kierowców i mamy zarówno eleganckie pojazdy osobowe, jak i większe busy.

Dlaczego wynajem samochodu z kierowcą jest praktyczny?

Dlaczego wynajem samochodu z kierowcą jest praktyczny?