31.12.2020

Z każdym rokiem coraz większą popularnością cieszą się usługi oferowane przez wypożyczalnie samochodów. Najlepsze firmy działające w tej branży proponują coś więcej, niż tylko sam wynajem aut osobowych czy busów. Za kierownicą pojazdu może zasiąść doświadczony kierowca, który będzie odpowiedzialny za bezpieczny i komfortowy transport pasażerów. Choć wiąże się to z nieco wyższą opłatą, to jednak jest to usługa godna polecenia. Sprawdź już teraz kiedy warto się na nią zdecydować!

Wynajem samochodu wraz z kierowcą – kiedy może się przydać?

Z całą pewnością jest to popularna usługa w przypadku wynajmu samochodów luksusowych, w tym busów. Doświadczony, dbający o swój wizerunek kierowca wozi pasażerów, gwarantując bezpieczeństwo i komfort podróży. Jest jednak wiele innych sytuacji, w których takie rozwiązanie również będzie godne polecenia. Zalicza się do nich między innymi:

  • przewozy na lotnisko,
  • transport osób na ważne uroczystości lub eventy,
  • podróże służbowe.

Transfer lotniskowy

Jeśli dużo podróżujesz liniami lotniczymi, dojeżdżanie na lotnisko własnym samochodem może być nieopłacalne. Za każdym razem musisz zostawiać auto na strzeżonym parkingu, płacąc za postój niemałe pieniądze. Alternatywą jest podróż lokalną komunikacją zbiorową, ale to z kolei rozwiązanie niewygodne.

Transfer na lotnisko może zorganizować wypożyczalnia samochodów. Doświadczony kierowca przyjedzie pod wskazany adres, a następnie zawiezie Cię na teren portu lotniczego. Od razu możesz umówić się na przewóz powrotny. Gdy samolot wyląduje, auto będzie już czekało w okolicach terminalu. Dzięki temu szybko i bez stresu dotrzesz z lotniska do domu.

Przewóz osób na ważne wydarzenie

Organizujesz ważny event firmowy i zależy Ci na budowaniu pozytywnego wizerunku? W takim razie powinieneś zadbać o wygodny transport dla zaproszonych gości. W takiej sytuacji najlepiej zgłoś się do profesjonalnej wypożyczalni pojazdów. Możesz zdecydować się np. na luksusowy samochód osobowy lub pojemnego i wygodnego busa, za którego kierownicą zasiądzie doświadczony kierowca. Usługa ta jest godna polecenia również osobom szykującym się do ceremonii ślubnej, które chcą tego dnia podróżować pięknym autem klasy premium.

Wbrew pozorom ceny takich przewozów są bardzo przystępne – sprawdź cennik naszej wypożyczalni Luxury Way z Gdańska. Przygotowaliśmy m.in. specjalną usługę wynajmu eleganckiego i doskonale wyposażonego auta do ślubu. Za bezpieczną i komfortową podróż Państwa Młodych będzie odpowiedzialny profesjonalny szofer.

Służbowa podróż samochodem

Jesteś przedsiębiorcą i często podróżujesz po kraju w celach służbowych? Jeśli zależy Ci na dobrym wizerunku firmy, powinieneś korzystać z samochodów luksusowych. To kolejny przykład sytuacji, w której warto zdecydować się na wynajem auta wraz z kierowcą. Osoba ta będzie w pełni odpowiedzialna za transport. Zadba o bezpieczny przewóz, w którego trakcie Ty możesz np. pracować czy prowadzić ważne rozmowy biznesowe.
Oczywiście kierowca zajmie się również transferem na lotnisko – zawsze będzie do Twojej dyspozycji. Korzystając z oferty dobrej wypożyczalni luksusowych samochodów osobowych i busów możesz liczyć na profesjonalne usługi.

Tanio wynajmuj luksusowe samochody osobowe i busy wraz z kierowcą!

Jak widzisz, jest wiele sytuacji, w których warto wynająć auto wraz z doświadczonym kierowcą. Jeśli chcesz skorzystać z takich usług, już teraz sprawdź ofertę przygotowaną przez Luxury Way. Nasza wypożyczalnia z siedzibą w Gdańsku dysponuje flotą eleganckich, luksusowych samochodów osobowych i busów marki Mercedes. To wyłącznie modele klasy premium, w tym m.in. W213 oraz W222, przestronne i bogato wyposażone. Organizujemy m.in. przewozy służbowe i na ślub, jak i zajmujemy się transportem osób na lotniska. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla przedsiębiorców! Zatrudniamy najlepszych, profesjonalnych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo i najwyższy komfort podróży.

Transfer lotniskowy – idealne rozwiązanie dla biznesu

Transfer lotniskowy – idealne rozwiązanie dla biznesu