20.05.2021

Potrzebujesz eleganckiego auta, które stanie się prawdziwą wizytówką Twojej firmy? Jedną z podstawowych usług w naszej ofercie jest transport biznesowy najlepszymi limuzynami marki Mercedes Benz, która stanowi synonim dobrego gustu. W jakich sytuacjach można go wykorzystać? Przeczytaj artykuł i sprawdź okazje, podczas których warto zainwestować w wynajem stylowego samochodu klasy premium i przewozy biznesowe z obsługą kierowcy!

Transport biznesowy – transfery lotniskowe i nie tylko

Międzynarodowa korporacja organizuje zebranie zarządu i przyjeżdża na nie prezes z zagranicznej centrali? A może mają odbyć się inne ważne rozmowy, w których wezmą udział dyrektorzy, menadżerowie lub kierownicy kluczowych działów? Naprawdę warto wtedy zainwestować w odpowiednią oprawę wydarzenia i zapewnić zaproszonym gościom komfortowy środek lokomocji.

Dogodny transport biznesowy to usługa obejmująca najem nowoczesnego i efektownego auta osobowego wraz z obsługą kierowcy. Zatrudniamy wyłącznie osoby, które nie tylko mają duże doświadczenie w pracy za kierownicą, ale także wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Szoferzy znają języki obce. Dzięki temu zagraniczni klienci nie będą mieli problemu, aby móc sprawnie komunikować się z obsługą, poprosić o pomoc w nieznanym miejscu, polecić dobre restauracje czy miejsca warte zwiedzenia.

Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się jako transfery lotniskowe w Gdańsku. Pracownicy wypożyczalni samochodów luksusowych Luxury Way mogą oczekiwać na gości Twojej firmy na hali przylotów (z tabliczką z imieniem i nazwiskiem lub logo firmy). Szofer pomoże VIP-om zapakować bagaże i odwiezie ich prosto do hotelu, biurowca, w którym ma odbyć się spotkanie lub w inne wskazane miejsce. Możemy odebrać również pasażerów z dworca kolejowego czy dowieźć ich z hotelu do sali konferencyjnej.

Jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów VIP posiadamy flotę fabrycznie nowych limuzyn, które znakomicie się prezentują i zapewniają najwyższy komfort. Przestronne wnętrza, miękkie fotele skórzane, klimatyzacja, nowoczesne systemy multimedialne i inne udogodnienia podkreślają wysoką klasę pojazdu. Każdy pasażer otrzymuje butelkę wody mineralnej i słodką przekąskę oraz dostęp do tabletu.

Wyjazdy służbowe do innego miasta z wypożyczalnią samochodów luksusowych

Planujesz służbowy wyjazd do innego miasta? Czeka Cię rozmowa z potencjalnym kontrahentem i zależy Ci na tej współpracy? A może dyrektor lub prezes firmy ma uczestniczyć w branżowym seminarium lub innym prestiżowym wydarzeniu i chce zadać szyku, przyjeżdżając luksusowym samochodem? W każdej z tych sytuacji polecamy przewozy biznesowe autami klasy premium, prowadzonymi przez zawodowego szofera.

Wynajęty pojazd podstawimy prosto pod siedzibę firmy w Gdańsku i sprawnie przewieziemy pasażerów do celu podróży na terenie całej Polski. W przerwach spotkania możemy przewieźć naszego klienta do restauracji, na zakupy, do muzeum lub w inne wskazane miejsca. Po zakończeniu wydarzenia odbieramy VIP-a i odwozimy go do domu.

Przewozy biznesowe – konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne

Obsługujemy wiele różnych wydarzeń biznesowych, podczas których klientom zależy na wysokim komforcie dojazdów. Posiadamy nie tylko klasyczne limuzyny Mercedes klasy E i S (model W222 oraz W213), ale także ekskluzywne vany Mercedes V klasa Extra Long (dla 6-7 osób) i busy Mercedes Sprinter (9 -19 osób). Większe modele idealnie sprawdzą się podczas wyjazdów na konferencje, szkolenia, branżowe targi, różnego typu eventy czy firmowe imprezy integracyjne. Takie prestiżowe przewozy biznesowe nie tylko pozwolą Twoim pracownikom szybko i wygodnie dotrzeć na wydarzenia, ale i podkreślą prestiż firmy.

Transport biznesowy z Luxury Way – wypożyczalnia samochodów VIP

Luxury Way to wypożyczalnia samochodów VIP. Polecamy najnowsze modele luksusowych Mercedesów obsługiwane przez doświadczonych kierowców, którzy zapewniają wynajmującym kompleksową opiekę. Interesuje Cię transport biznesowy na najwyższym poziomie? Sprawdź dostępną flotę i zarezerwuj auto, które doda splendoru Twojej firmie.

Wyjątkowe wycieczki w naszej ofercie

Wyjątkowe wycieczki w naszej ofercie