16.11.2020

Zagraniczne wyjazdy służbowe praktycznie zawsze wiążą się z podróżowaniem samolotami. Dziś to nie tylko szybki oraz wygodny, ale i stosunkowo tani środek transportu. Jednak co zrobić po dotarciu na lotnisko – jak sprawnie dojechać do hotelu lub miejsca spotkania biznesowego? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi transferu lotniskowego. Sprawdź już teraz, dlaczego takie przewozy to świetna opcja dla przedsiębiorców!

Różne możliwości przewozu z lotniska

Gdy dotrzesz do celu swojej podróży i znajdziesz się na lotnisku, masz kilka opcji na dojechanie np. do hotelu. Do najpopularniejszych należy zaliczyć:

  • transport lokalną komunikacją miejską – najgorsza opcja dla przedsiębiorcy, która wymaga znajomości miasta, jest niepewna i zazwyczaj oznacza długą podróż w niekomfortowych warunkach,
  • skorzystanie z taksówki – bardzo drogie rozwiązanie, szczególnie gdy do hotelu jest daleko (pamiętaj, że niestety w niektórych krajach taksówkarze wykorzystują nieznajomość topografii miasta swoich zagranicznych pasażerów, wożąc ich okrężnymi drogami),
  • przewóz busem z lotniska – takie usługi świadczą m.in. lokalni przewoźnicy, którzy zazwyczaj mają swoje punkty w pobliżu dużych portów lotniczych,
  • transfer lotniskowy luksusowym autem wynajętym wraz z kierowcą – rozwiązanie najpewniejsze i bardzo wygodne.

Oczywiście dokładnie tak samo możesz podróżować w drugą stronę, jadąc na lotnisko np. busem czy wypożyczonym autem.

Możliwości wyboru opcji transportu z lotniska czasem są ograniczone  

W niektórych przypadkach będziesz miał mocno ograniczone możliwości transportu do hotelu po dotarciu na lotnisko. Jeśli znajduje się ono w dużej odległości od miasta, komunikacja publiczna może tam nie docierać. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy przylatujesz do portu lotniczego w innym mieście, daleko od celu swojej podróży. Wtedy odpada nawet taksówka, gdyż za przewóz nią zapłacisz majątek.

Alternatywą jest transport busem, ale zazwyczaj oznacza to konieczność dopasowania się do rozkładu jazdy przewoźnika. Dodatkowo podróż taka nie zapewnia prywatności. W efekcie transfer z lotniska wynajętym, luksusowym autem, które prowadzi doświadczony kierowca, będzie najlepszym rozwiązaniem.

Przewozy z lotniska luksusowym autem – dlaczego warto z nich skorzystać?

Większości przedsiębiorców zależy na tym, aby podróżować w warunkach zapewniających odrobinę prywatności. Trudno wyobrazić sobie np. prowadzenie rozmów biznesowych czy pracę na laptopie w komunikacji publicznej albo zatłoczonym busie.

To pierwszy z powodów, który powinien Cię zachęcić do tego, aby zdecydować się na transfer wypożyczonym autem. Najlepiej skorzystaj z usług firmy, która ma w swojej flocie eleganckie pojazdy i wynajmuje je razem z doświadczonym kierowcą. Bezpiecznie i szybko dowiezie Cię on pod wskazany adres, a Ty w tym czasie będziesz mógł swobodnie pracować.

Szukając opcji transportu z lotniska, weź również pod uwagę prestiż. Zależy Ci na tym, aby zrobić dobre wrażenie na partnerach biznesowych i wypromować swoją markę? Podróżowanie luksusowym samochodem pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy.

Istotną zaletą jest również niezależność, którą zyskujesz, decydując się na takie przewozy. Auto zawsze jest do Twojej dyspozycji – kierowca zabierze Cię z każdego miejsca, niezależnie od pory dnia. To gwarancja wygodnego transportu do hotelu, miejsc spotkań biznesowych i ostatecznie znów na lotnisko.

Wygodnie podróżuj luksusowym autem z lotniska w Gdańsku

Komfort podróży, niezależność i budowanie pozytywnego wizerunku firmy – to najważniejsze zalety przewozów wypożyczonym autem. Chcesz szybko dotrzeć na lotnisko w Gdańsku? Planujesz wyjazd służbowy do tego miasta i potrzebujesz wygodnego środka transportu? Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni Luxury Way (https://luxury-way.pl/). Wynajmujemy luksusowe samochody (również busy) z kierowcą, który zawsze będzie do Twojej dyspozycji!

Jakie samochody luksusowe najczęściej wypożyczają Polacy?

Jakie samochody luksusowe najczęściej wypożyczają Polacy?