30.01.2021

Wybierasz się w podróż służbową i liczysz na transport w komfortowych warunkach? Poszukujesz eleganckiego i wygodnego samochodu do ślubu albo musisz przewieźć większą liczbę osób na lotnisko? Zarówno w tych, jak i wielu innych sytuacjach, możesz skorzystać z usług wypożyczalni aut LUXURY WAY z siedzibą w Gdańsku. Proponujemy wynajem wysokiej klasy pojazdów marki Mercedes. Sprawdź już teraz, jakie modele znajdują się w naszej flocie!

Wynajem ekskluzywnych aut marki Mercedes

We flocie wypożyczalni aut LUXURY WAY znajdziesz wyłącznie luksusowe modele pojazdów osobowych. Korzystając z usługi ich wynajmu, możesz np. wybrać się na spotkanie biznesowe, zorganizować wyjazd w większej grupie czy dojechać na lotnisko. Nowoczesne i eleganckie samochody są bardzo bogato wyposażone, co jest gwarancją wysokiego komfortu podróży. Co ważne, za ich kierownicą zawsze zasiadają doświadczeni szoferzy. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo pasażerów i zapewniają im pełną dyskrecję.

U nas możesz zdecydować się na wynajem aut marki Mercedes klasy:

  • E – W213,
  • S – W222,
  • V – luksusowy VAN, który pomieści do 7 pasażerów.

Mercedes E Klasa W213

Model W213 to 5. generacja Mercedesa E Klasy, którego prekursorem był legendarny już W124. Choć auto to charakteryzuje się eleganckim, bardzo prestiżowym wyglądem, linia jego nadwozia ma w sobie dużo sportowego charakteru. Jednak na szczególną uwagę zasługuje wnętrze. Dobrze zaprojektowane i wykończone wysokiej jakości materiałami wprowadza w przyjemny nastrój i pozwala pasażerom na odrobinę relaksu. Ponadto samochód jest bogato wyposażony, dzięki czemu każda, nawet wyjątkowo długa podróż przebiega w komfortowych warunkach.

Luksusowy Mercedes E Klasa to świetna opcja na wynajem dla przedsiębiorców. Nasi doświadczeni kierowcy wożą pasażerów tym samochodem m.in. na spotkania biznesowe, lotnisko czy do hotelu. Auto charakteryzuje się eleganckim wyglądem, mając pozytywny wpływ na wizerunek firmy.

Mercedes S Klasa W222

Synonimem prawdziwego luksusu w branży motoryzacyjnej jest Mercedes S Klasa, w tym model W222, który również mamy w naszej flocie. Charakteryzuje się ekskluzywnym wyposażeniem i ponadprzeciętną jakością wykończenia wnętrza. Oprócz tego jego prestiżowy charakter podkreśla piękna, bardzo smukła linia nadwozia.

Samochód ten doskonale sprawdza się m.in. przy transporcie VIP-ów. Do tego na jego wynajem często decydują się osoby szukające auta do ślubu. Polecamy go również przedsiębiorcom wybierającym się na ważne spotkania służbowe, którym zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku. Zasiadający za kierownicą Mercedesa S Klasy doświadczony kierowca zadba o najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podróży.

Mercedes V Klasa – ekskluzywny VAN

Ponieważ zajmujemy się również transportem grup zorganizowanych, w naszej flocie znajduje się Mercedes V Klasa. To elegancki i pojemny VAN, który oferuje miejsce aż dla 7 pasażerów, gwarantując wszystkim komfortową podróż. Luksusowa wersja tego samochodu odznacza się bogatym wyposażeniem i pięknie wykończonym wnętrzem. Do tego model ten ma fotele zwrócone do siebie – podróżujące nim osoby mogą swobodnie ze sobą rozmawiać.

Przestronne wnętrze sprawia, że nawet dłuższa wyprawa Mercedesem V Klasy, dostępnym u nas na wynajem z doświadczonym kierowcą, jest bardzo wygodna.

Już dziś skorzystaj z usługi wynajmu Mercedesa E, S lub V Klasy

Jak widzisz, w naszej flocie znajdziesz wyłącznie eleganckie i bogato wyposażone auta. Podróżując nimi, zaznasz odrobiny luksusu i poczujesz się bezpiecznie, gdyż za kierownicą będzie siedział doświadczony szofer. Już dziś skorzystaj z usługi wynajmu Mercedesa E, S lub V Klasy, którą kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. W LUXURY WAY gwarantujemy przystępne warunki cenowe i zawsze elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klientów. Zadzwoń już dziś – z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę!

Wynajem samochodu z kierowcą – kiedy warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Wynajem samochodu z kierowcą – kiedy warto skorzystać z takiego rozwiązania?