MERCEDES V KLASA EXTRA LONG

6-7 OSÓB

Wyjątkowy model auta typu VAN w ekskluzywnej odsłonie zapewniający niezwykle komfortową podróż większej ilości osób.

Dla Klientów, szukających pojazdu zdolnego przewieźć nawet do 7 osób, mamy idealną propozycję. Mercedes V Klasa to van, zapewniający komfortowy przejazd, niezależnie od odległości jaka jest do pokonania.

Wnętrze wykończono tak, by zagwarantować pasażerom pełną wygodę i luksus. Dodatkowy atut stanowi fakt, że miejsca pasażerów zwrócone są przodem do siebie, co ułatwia konwersacje, a także umożliwia pracę w grupie – nawet w czasie podróży.

Proponowany wynajem mercedesa V Klasy obejmuje też obsługę wykwalifikowanego kierowcy, który zadba o to, aby pasażerowie dotarli do celu bezpiecznie i bez zbędnych komplikacji. Na Gości w każdym naszym samochodzie czeka również butelkowana woda mineralna oraz słodki upominek. Ponadto Klienci na czas transferu otrzymują do dyspozycji tablety – idealne do pracy, jak i rozrywki. WiFi zaś daje stały dostęp do Internetu.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z atrakcyjnego wynajmu naszych pojazdów. Mercedes V Klasa gwarantuje pełną wygodę, oferując przestronne wnętrze, wykończone z najwyższą dbałością o każdy detal.

Wybierając propozycję Luxury Way, Klienci zyskują też pewność atrakcyjnych warunków cenowych.

Dla Naszych Gości w aucie:

  • - woda mineralna
  • - słodki upominek
  • - dostęp do sieci WiFi
  • - tablet na czas przejazdu

MERCEDES E KLASA W213

MERCEDES SPRINTER