MERCEDES SPRINTER

9 - 19 OSÓB

Wyjątkowe auto stworzone specjalnie do zadań specjalnych. Indywidualna konfiguracja wnętrza wraz z dodatkowym wyposażeniem sprawia, że podróż tym samochodem jest ogromnym komfortem, jak i ciekawym doświadczeniem.

W przypadku przewozu większej ilości osób konieczne okazuje się wynajęcie busa. Nie musi być to jednak zwykły pojazd – dostępne w naszej ofercie samochody mercedes Sprinter to ekskluzywne auta dostosowane do transferu od 9 do 19 osób!

Tym samym stanowią znakomite rozwiązanie w przypadku liczniejszych grup. Ponadto wynajem luksusowych busów to dobry pomysł w przypadku dalszych wyjazdów turystycznych.

Co zaś Klienci zyskują, wybierając naszą ofertę? Przede wszystkim możliwość doboru konfiguracji wnętrza busa. Samochód może być wyposażony np. w telewizor, barek, lodówkę, a nawet stolik. Natomiast zawsze w pojeździe dostępna jest sieć WiFi oraz tablety dla Gości na czas przejazdu. Ponadto w środku czeka na nich także woda mineralna oraz coś słodkiego, co dodatkowo uprzyjemni podróż.

Jeśli więc interesuje Państwa wynajem ekskluzywnych busów – mercedes Sprinter stanowi najlepszy wybór. Dodatkowo wraz z pojazdem na miejscu stawi się również kierowca, który zadba o to, aby pasażerowie dojechali do celu bezpiecznie i bez przeszkód.

Zachęcamy do skorzystania z proponowanych usług!

Dla Naszych Gości w aucie:

  • - woda mineralna
  • - słodki upominek
  • - dostęp do sieci WiFi
  • - tablet na czas przejazdu
  • - w niektórych modelach TV, barek, lodówka, stolik

MERCEDES V KLASA EXTRA LONG

MERCEDES S KLASA W222