18.02.2021

W ofertach wypożyczalni coraz częściej pojawiają się usługi rozszerzające tradycyjny najem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Jedną z nich jest VIP transfer skierowany w stronę najbardziej wymagającego klienta. Dlaczego wynajem samochodu z kierowcą jest praktyczny? Przeczytaj nasz poradnik, poznaj argumenty przemawiające za tym rozwiązaniem i poczuj się niczym prawdziwa gwiazda, którą wozi szofer!

Wynajem samochodu z kierowcą – na czym to polega?

Wynajem samochodu z kierowcą to usługa, która pozwala zyskać środek transportu, ale i zamówić osobisty przewóz pod konkretny adres. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię markę pojazdu i zarezerwujesz godzinę transferu, a doświadczony szofer odbierze Cię ze wskazanego miejsca i bezpiecznie dowiezie do celu podróży! Taką możliwość daje nasza wypożyczalnia aut luksusowych.

Flota dedykowana klientom VIP to starannie dobrane pojazdy klasy Premium, które zachwycają stylowym wzornictwem oraz komfortowymi wnętrzami. Są to przestronne limuzyny z:

  • klimatyzacją,
  • podgrzewanymi fotelami ze skórzaną tapicerką,
  • elektrycznie otwieranymi szybami,
  • zaawansowanymi systemami multimedialnymi
  • i szeregiem innego wyposażenia.

Za kierownicą zasiada zawodowy szofer. Dbamy o to, aby na tym stanowisku zatrudniać doświadczonych pracowników o bardzo wysokiej kulturze osobistej, doskonale znających trasy, płynnie porozumiewających się w językach obcych. Dzięki temu samochód z kierowcą może zostać zamówiony przez Polaków, ale także obcokrajowców odwiedzających polskie miasta w celach służbowych lub prywatnych.

VIP transfer – usługa dla biznesu

Do Twojej firmy przyjeżdżają ważni dyrektorzy lub menadżerowie z zagranicznej centrali? A może zarząd planuje negocjacje z kontrahentem, które są kluczowe do dalszego rozwoju marki? VIP transfer doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji, pozwalając zapewnić bezpieczny i prestiżowy środek transportu.

Nasza wypożyczalnia luksusowych samochodów może odebrać gości z lotniska, dowieźć ich do hotelu oraz na miejsce biznesowego spotkania. Kierowca dopasuje się do indywidualnych potrzeb, poczeka na zakończenie rozmów biznesowych. Możesz również zorganizować krótką wycieczkę po mieście, aby zaproszone osoby mogły poznać jego zabytki. System pracy 24h na dobę to gwarancja najwyższej wygody i elastyczności!
Ekskluzywne auto z kierowcą to dobra opcja także podczas wszelkiego rodzaju konferencji, sympozjów, szkoleń czy eventów, gdy ich uczestnicy potrzebują bezpiecznego oraz komfortowego środka transportu.

Wynajem samochodu z kierowcą na ślub i inne okazje prywatne

Kolejną grupą osób, która często decyduje się na wynajem samochodu z kierowcą, są przyszli nowożeńcy. Pojazdy segmentu Premium pozwalają podkreślić wyjątkowy charakter chwili i poczuć się niczym prawdziwi celebryci. Efektowna limuzyna, którą kieruje elegancko ubrany szofer, dowiezie młodą parę na uroczystość w kościele lub urzędzie. Następnie zawiezie ją prosto do sali, gdzie będą bawić się wspólnie z zaproszoną rodziną i znajomymi do białego rana! Nasza wypożyczalnia aut luksusowych zadba o odpowiednie przystrojenie pojazdu – tablice weselne, kwiaty i inne ozdoby sprawią, że ślubny korowód będzie wyróżniał się już z daleka.

Usługę VIP transfer można zamówić również na inne prywatne okazje. Przed Tobą wieczór panieński lub kawalerski, ważny jubileusz lub pięćdziesiąta rocznica ślubu dziadków? Dla takich okazji naprawdę warto przygotować nieprzeciętną oprawę!

Wynajem samochodu z kierowcą – Gdańsk i Trójmiasto

Dzięki usługom od LUXURY WAY poczujesz się jak VIP! Główną siedzibą oddziału naszej wypożyczalni luksusowych samochodów (https://luxury-way.pl) jest Gdańsk, ale obsługujemy całe Trójmiasto. We flocie znajdziesz eleganckie Mercedesy E, S i Extra Long oraz większe auto do zadań specjalnych tej samej marki – model Sprinter. Obsługujemy eventy, przewozy biznesowe, wesela, wycieczki oraz inne wyjątkowe okazje. Poznaj szczegóły oferty wynajmu auta z kierowcą  i podróżuj z klasą!

Jakie samochody znajdziesz w naszej flocie?

Jakie samochody znajdziesz w naszej flocie?